גישור

גישור גירושיןגישור בגירושין מהווה פתרון אפקטיבי ומהיר ליישוב סכסוכים בין בני הזוג, הנמצאים בתהליך של "פירוק החבילה", בכל התחומים החיוניים – חלוקת רכוש ונכסים, קביעת דמי מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראייה ועוד.
צד שלישי ניטראלי ונטול פניות (עורך דין המתמחה בדיני משפחה וגישור) יסייע לבני הזוג ליצור הסכם גירושין אובייקטיבי והוגן, המייצג את הצרכים האינדיבידואליים ואת האינטרסים של כל אחד מהצדדים, תוך שימת דגש על טובת הילדים.
מטרת הגישור הינה לאפשר לבני הזוג לקצר ולייעל את תהליך הגירושין באמצעות הסכם פשרה, המקובל על שני הצדדים.

הליך גישור יעיל חוסך משאבים יקרים של זמן, כסף ומאבקים מיותרים ובלתי ידידותיים בבית הדין הרבני ו/או בבית המשפט לענייני משפחה. מאבקים, שבהם , לצערנו, תמיד צד אחד יוצא נפסד.
על מנת לאפשר יצירת הסכם גישור אפקטיבי וראוי, חשוב לכלול בו את כל המרכיבים של פירוק הנישואין (גדולים וקטנים כאחד) – איזון משאבים וחלוקת רכוש (נכסים ניידים ולא ניידים), דמי מזונות ילדים, דמי מזונות אישה, הסדרי ראייה, משמורת, קביעת מקום מגורים של כל אחד מבני הזוג, סוג חינוך לילדים ועוד ועוד…
משרד עורכי דין מקצועי ומוביל בתחומו ילווה את שני בני הזוג לאורך על התהליך, תוך שמירה על אווירה טובה וידידותית (והגדלת הסיכוי כי אווירה זו תישמר גם לאחר סיום הליך הגירושין).
ראוי לציין כי בתהליך הגישור ניתן לכלול גם תיאום הורי (שירות להורים, אשר אינם מסוגלים להגיע להסכמה, בכל מה שקשור להסדרי ראייה), שמטרתו לרכז את כל הבקשות של שני הצדדים ולסייע להם להגיע לעמק השווה בשגרת היום יום וכן, לשיתוף פעולה פרודוקטיבי בעתיד הרחוק יותר.