אודות

עו"ד גירושיןמשרד עו"ד ענת גוטליב-שטיינמץ  עוסק בדין האישי על מגוון תחומיו: הסכמי גירושין, חלוקת רכוש, משמורת קטינים, מזונות קטינים, תביעות רכושיות, הסכמי ממון, ירושות וצוואות, גישור ועוד.

מייסדת המשרד, עו"ד ענת גוטליב-שטיינמץ, הינה עורכת-דין ותיקה ובעלת שם. מזה 14 שנה מייצגת עו"ד גוטליב-שטיינמץ גברים ונשים המצויים בתהליך הגירושין ומספקת מענה מקצועי ומקיף לכל הסוגיות המשפטיות הצצות במהלכו.

עו"ד גוטליב-שטיינמץ אוחזת במספר תארים:

  • בעלת תואר בוגר במשפטים (LLB)
  • נוטריון
  • בוגרת קורס גישור בהתמחות דיני משפחה מטעם לשכת עורכי הדין

בנוסף, מקפידה עו"ד גוטליב-שטיינמץ להשתלם לעתים קרובות על-מנת להישאר מעודכנת בהליכים המשפטיים המתחדשים, ורק לאחרונה סיימה השתלמות עומק באוניברסיטת בר-אילן בנושא התמורות החדשות בדיני משפחה.

לצד עיסוקה, ומזה למעלה מ-10 שנים, נושאת עו"ד גוטליב-שטיינמץ במספר תפקידים:

  •   יועצת משפטית מתנדבת בלשכה המשפטית של ויצ"ו בתל אביב
  •   יועצת משפטית חיצונית לארגון נעמ"ת
  • חברה בהרכב בית-הדין המשמעתי של מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין.

כמי שמחזיקה בתעודת מגשרת מוסמכת בתחום המשפחה מטעם לשכת עורכי הדין, מקפידה עו"ד גוטליב-שטיינמץ לתרום מידיעותיה וכישוריה על-מנת לסיים כל הליך על הצד הטוב ביותר לא רק בהיבט הכלכלי, אלא גם בהיבטים הרגשיים והנפשיים – ובעיקר בהיבט של טובת הילד.

כנוטריון, מספקת עו"ד גוטליב-שטיינמץ את כל השירותים הנוטריונים הנלווים לתהליך המשפטי, לרבות אישור הסכמי ממון, צוואות, אימות מסמכים וכיו"ב.

ניסיון מוצלח ורב-שנים של ייצוג במאות תיקים, בבתי דין רבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה, מציב את עו"ד גוטליב-שטיינמץ בשורה הראשונה של מומחים בתחום ומאפשר לה ללוות את לקוחותיה במסירות, ברגישות, במקצועיות וביצירתיות.