גירושין

עו"ד גירושיןשיעור הגירושין בישראל עלה בשנים האחרונות והוא עומד כיום על 26%.
מעבר להיבטים הנפשיים (משבר הפרידה וחווית האובדן) תהליך הגירושין טומן בחובו השלכות כלכליות , המשפיעות על איכות חייהם של כל אחד מבני המשפחה (בני הזוג והילדים).
תכנון ובניית אסטרטגיית גירושין נכונה, המתאימה לצרכים הייחודיים של שני בני הזוג, תסייע ביצירת הליך מהיר ויעיל, ללא עלויות גבוהות וללא מאבקים משפטיים מייגעים, מסורבלים ומיותרים.

משרד עורך דין, ענת גוטליב – שטיינמץ, מהמובילים בתחום דיני משפחה, מתמחה בתביעות גירושין, בכל ההיבטים הנדרשים – ייצוג בתביעות משמורת ומשמורת משותפת, תביעת מזונות (מזונות אישה, ילדים והפחתת ו/או הגדלת מזונות), תביעה לקביעת הסדרי ראייה, תביעה לשלום בית, תביעות למדור ספציפי וביצוע כינוס נכסים ופירוק שיתוף.
המשרד מעניק ליווי וייצוג אישי למתגרש ומסייע ביצירת תכנית אסטרטגית, המותאמת הן לצרכי הלקוח והן לשלב בו הוא נמצא בתהליך הגירושין. אחת המטרות העיקריות הינה לסייע במניעת טעויות נפוצות הנעשות בשלב הראשוני של הגירושים ולאפשר ניהול משא ומתן יעיל ביחד עם הלקוח. במידת הצורך, עובד המשרד בשיתוף פעולה מלא ופרודוקטיבי עם אנשי מקצוע בתחום, כדוגמת חוקרים פרטיים, יועצים זוגיים, פסיכולוגים, שמאים, אקטוארים ועוד.

על אף שהגירושין כרוכים בהתמודדות מאתגרת ולא פשוטה, יש דרך לסיים אותם בצורה נעימה וידידותית יותר, ללא מאבקים בבית דין הרבני או בבית המשפט. בניית תכנית אסטרטגית מתאימה תאפשר לכם לעבור את התקופה הזו בשלום.